Biznes – współpraca

Chcesz rozwinąć swoją firmę? Posiadasz warsztat lub profesjonalny serwis samochodowy? Zastanawiasz się w jaki sposób możesz osiągnąć dodatkowe zyski i pozyskać nowych klientów? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności i rozwinąć własny biznes? Jesteś właścicielem autoryzowanej stacji obsługi lub stacji kontroli pojazdów? Prowadzisz inną działalność i interesują Cię usługi Smart Repair? Może zamierzasz otworzyć własną działalność?

W ramach oferty handlowej i na zasadzie umowy partnerskiej, pragniemy zaoferować Państwu nasze systemy do napraw Smart Repair. Zapewniamy Państwu wszelką pomoc techniczną, teoretyczną jak i marketingową we wdrożeniu w Państwa serwisach usług smart repair. Dysponujemy dostępem do najnowocześniejszej technologii, profesjonalnych szkoleń i oferujemy pełne, profesjonalne wsparcie oraz doradztwo na etapie organizacji Serwisu jak i w trakcie trwania współpracy.

Nasze systemy Smart Repair Fix stanowią doskonałą odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów, poszerzenie oferty usług oraz przyczyniają się do poprawy zyskowności i rentowności firm i serwisów samochodowych. W przygotowanej dla Państwa ofercie proponujemy sprzedaż kompletnych systemów do napraw Smart Repair wraz z przeszkoleniem Państwa pracowników. Systemy stanowią pełne, kompleksowe rozwiązanie i dostarczane są wraz z narzędziami, produktami, instrukcjami "krok po kroku", szkoleniami dla techników oraz materiałami eksploatacyjnymi. Wszystkie produkty i usługi Smart Fix są produkowane z nadrzędnym celem dostarczenia na rynek towarów o najwyższej jakości.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dotyczącą zakupu systemów i wprowadzenia usług Smart Repair prosimy o kontakt.

Istnieje możliwość pomocy przez naszą firmę osobom i firmom, które starają się o dotację z unii europejskiej lub urzędu pracy. Dla naszych Klientów przygotowujemy profesjonalną dokumentację konkursową, w tym biznes plan oraz inne wymagane dokumenty. Każdy wniosek traktujemy indywidualnie, tak aby zaspokoić konkretne oczekiwania Klienta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.