Naprawa szyb

Glass Fix

Uszkodzona szyba nie musi być powodem do wymiany. Nasza firma oferuje profesjonalne zestawy do napraw szyb samochodowych. Proces naprawy jest skuteczny i szybki, a naprawiona szyba ma właściwości szyby nowej.

Najczęściej spotykane rodzaje uszkodzeń szyb czołowych:


Wołowe oczko Wołowe oczko to uszkodzenie punktowe o średnicy do 5-6 mm połączone z niewielkim powierzchniowym ubytkiem szkła w punkcie uderzenia oraz koncentrycznymi pierścieniami wokół niego. Uszkodzenie to może, ale nie musi penetrować do warstwy foliowej laminowanej szyby.

Wołowe oko Uszkodzenie podobne do opisanego powyżej, o średnicy od kilku milimetrów do kilku centymetrów, penetrujące do warstwy foliowej PVB. Koncentryczne pierścienie są tu ciemniejsze i dzięki temu bardziej wyraźne.

Gwiazdka Gwiazdka jest uszkodzeniem punktowym z drobnymi spękaniami rozchodzącymi się promieniście od punktu uderzenia. Spękań tych może być kilka lub kilkanaście. Ubytek szkła w punkcie uderzenia w przypadku gwiazdki jest niewielki.

Uszkodzenie kombinowane Uszkodzenie kombinowane łączy elementy typowe dla wołowego oka z uszkodzeniami będącymi atrybutami gwiazdki. Wystarczy jedno pęknięcie wychodzące z punktu uderzenia choćby najmniejszego wołowego oczka, by było ono uszkodzeniem kombinowanym.

Pęknięcie liniowe Wyróżniamy pęknięcia rozchodzące się od krawędzi szyby i te, które nie mają styczności z jej krawędzią.

Topowy produkt, najlepsze materiały i precyzyjne wykonanie.

Zastosowanie wysokiej jakości metali, połączonych z precyzyjną technologią wykonania, dały niewątpliwie produkt wysoce profesjonalny i najlepszy na rynku. Wszystkie elementy systemu Glass Fix zostały wykonane z najlepszych materiałów.

- mostek naprawczy i iniektor to połączenie wysokiej jakości stali nierdzewnej i aluminium, objęte dożywotnią gwarancją producenta.

- wiertarka elektryczna oraz lampa UV, to produkty profesjonalne, czołowych światowych producentów, zasilane napięciem 12 volt z gniazda umieszczonego w korpusie systemu Glass Fix Machine, lub specjalnego adaptera dołączonego do zestawu.

- diodowy emiter światła uv z własnym zasilaniem, wyposażony w 42 diody daje silną wiązkę promieniowania, specjalnie zaprojektowany pozwala na długoletnią bezobsługową pracę.

- wysokiej jakości żywice naprawcze cechują się silnym wiązaniem, dzięki czemu spoina jest wyjątkowo wytrzymała.

- całość umieszczona w aluminiowej walizce pozwala na łatwe przenoszenie sprzętu i zapewnia wygodę podczas naprawy.

- możliwość wykonywania w ,,bezpieczny sposób’’ napraw na pionowych szybach samochodów ciężarowych i dostawczych, dzięki specjalnej przyssawce wzmacniającej do mostka naprawczego.

Tekst alternatywny


1.Glass Fix Machine TM

  
Tekst alternatywny


Jest to profesjonalny, maszynowy system do naprawy uszkodzonych szyb samochodowych.

System Glass Fix Machine posiada wysokiej jakości elektryczną pompę ciśnieniowo- próżniową, która pozwala na wytworzenie próżni, która całkowicie eliminuje powietrze znajdujące się w uszkodzonym punkcie szyby, a następnie wypełnienie pod ciśnieniem żywicą naprawczą spękań w szybie. System ten wykorzystuje tzw. suchą próżnię, dzięki której przed wprowadzeniem żywicy, powietrze jest wysysane ze spękań szyby a dopiero później następuje wtłoczenie żywicy naprawczej. Zastosowanie w mostku naprawczym wysokiej jakości emitera światła UV, pozwala na utwardzanie wprowadzanej żywicy w cyklu nadciśnienia. Połączenie emitera UV z mostkiem naprawczym znacznie przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych napraw. Utwardzanie żywicy w cyklu nadciśnienia, całkowicie eliminuje zasysanie powietrza po zdjęciu iniektora. Urządzenie to wyposażone jest w własny akumulator, posiada 2 gniazda dla podłączenia wiertarki i lampy uv.

System Glass Fix Machine niewątpliwie jest najlepszym systemem do naprawy szyb. Biorąc pod uwagę jego stosunkowo niską cenę w porównaniu do konkurencyjnych systemów, zdecydowanie będzie to najlepszy wybór. Wykorzystanie ,,suchej próżni’’ w systemach naprawczych szyb samochodowych firmy Glass Fix.

Zestawy do naprawy szyb samochodowych firmy Glass Fix wykorzystują w procesie naprawy tzw. suchą próżnię. Dzięki zastosowaniu specjalnego iniektora naprawczego z specjalnym zaworem zamykającym i regulującym dopływ powietrza, naprawa uszkodzonego miejsca na szybie jest szybsza i praktycznie w 100 % zakończona sukcesem. Efekt naprawy jest dużo mniej widoczny niż w przypadku zastosowania innych systemów do napraw szyb. System Glass Fix jest zgłoszony do urzędu patentowego jako wzór chroniony wzorem użytkowym. Solidne wykonanie i zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej w produkcji iniektora Glass Fix, zapewnia jego długoletnią i bezawaryjną pracę. Sposób skonstruowania iniektora pozwala na wyssanie powietrza z naprawianego miejsca przy pomocy pompy elektrycznej lub ręcznej a następnie zatrzymanie tej próżni w dolnej części iniektora. Po wprowadzeniu żywicy do iniektora i otwarciu zaworu, żywica jest samoczynnie wciągana w miejsce spękań. Dodatkowo jest ona później jeszcze wtłaczana pod ciśnieniem.

Jak działa technologia suchej próżni w procesie naprawy systemem Glass Fix.

Tekst alternatywny


Najpierw powietrze jest wysysane z uszkodzonego miejsca i z wszystkich mikropęknięć w szybie. Następnie zamykamy zawór, który zatrzymuje nam próżnię w dolnej części iniektora i wprowadzamy do iniektora żywicę. Po otwarciu zaworu żywica ta jest wciągana w wszystkie szczeliny mikropęknięć oraz dodatkowo jest ona jeszcze wtłaczana pod ciśnieniem. Innowacyjne rozwiązanie

Tekst alternatywny


Diodowy emiter światła UV połączony z mostkiem naprawczym daje najlepsze efekty punktowych napraw szyb. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich diód uv, emiter daje nam skoncentrowany strumień promieniowania ultrafioletowego. Duża ilość diód uv i ich promieniste rozmieszczenie daje silny strumień światła, który doskonale utwardza żywicę naprawczą w cyklu nadciśnienia. Połączenie emitera uv z mostkiem naprawczym , znacznie przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych napraw.
Utwardzanie żywicy w czasie nadciśnienia, całkowicie eliminuje zasysanie powietrza po zdjęciu iniektora.

Zastosowanie diodowego emitera promieniowania UV gwarantuje:
- szybszy czas naprawy
- większą wytrzymałość spoiny
- lepszą jakość naprawy
- skoncentrowany, promienisty strumień światła uv
- utwardzanie żywicy w cyklu nadciśnienia
- brak zasysania powietrza po zdemontowaniu iniektora

Diodowy emiter światła UV kompatybilny jest z mostkiem i iniektorem naprawczym Glass Fix.

2.Glass Fix Specialist TM

  
Tekst alternatywny


Jest to profesjonalny, ręczny system do naprawy uszkodzonych szyb samochodowych. System Glass Fix Specialist wyposażony jest w ręczną pompę ciśnieniowo- próżniową, która pozwala na wytworzenie próżni, całkowicie eliminując powietrze znajdujące się w uszkodzonym punkcie szyby, a następnie wypełnienie pod ciśnieniem żywicą naprawczą spękań w szybie. System ten wykorzystuje tzw. suchą próżnię, dzięki której przed wprowadzeniem żywicy, powietrze jest wysysane ze spękań szyby a dopiero później następuje wtłoczenie żywicy naprawczej. Zastosowanie w mostku naprawczym wysokiej jakości emitera światła UV, pozwala na utwardzanie wprowadzanej żywicy w cyklu nadciśnienia. Połączenie emitera UV z mostkiem naprawczym znacznie przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych napraw. Utwardzanie żywicy w cyklu nadciśnienia, całkowicie eliminuje zasysanie powietrza po zdjęciu iniektora.

System Glass Fix Specialist niewątpliwie jest najlepszym ręcznym systemem do naprawy szyb. Biorąc pod uwagę jego stosunkowo niską cenę w porównaniu do konkurencyjnych systemów, zdecydowanie będzie to najlepszy wybór.

Naprawa długich pęknięć

System Glass Fix pozwala na naprawę zarówno wszelkich odprysków i pajączków na szybach oraz także dzięki zastosowaniu specjalistycznych mostków rozwierających na naprawę długich pęknięć.

Zalety mostków rozpierających Glass Fix:
- łatwe w montażu i użyciu
- możliwe zastosowanie w każdym miejscu uszkodzonej szyby
- możliwe zastosowanie z innymi zestawami do napraw szyb
- dożywotnia gwarancja
Tekst alternatywny


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.