Zestaw do polerowania, renowacji lamp

Regeneracja reflektorów

Przez ostatnie dekady bardzo popularne stało się używanie materiałów plastikowych do produkcji reflektorów samochodowych. Najczęściej są one wykonane z poliwęglanów (PC). Przez długi okres czasu efekty szkodliwego promieniowania UV, czynników pogodowych i wpływ nawierzchni jezdni powodują degradację zarówno wyglądu, jak i funkcjonalności reflektorów wykonanych z tworzyw sztucznych. Czynniki te mogą wywołać zdecydowany spadek wartości estetycznej reflektorów i znacznie zmniejszyć ich przezierność, przez co nie spełniają one prawidłowo swojej funkcji.

Tekst alternatywny


Regeneracja reflektorów polega na:

Naprawa polega na delikatnym zeszlifowaniu powierzchni o grubości odpowiadającej głębokości zarysowań lub głębokości alternatywnych uszkodzeń, wypolerowaniu zmatowionej powierzchni a następnie jej zabezpieczeniu przed promieniowaniem UV. Dzięki zastosowaniu naszego innowacyjnego systemu do renowacji reflektorów, będą Państwo w stanie przywrócić fabryczny blask zmatowiałym, porysowanym i pożółkłym reflektorom

LAMP FIX - zestaw do renowacji reflektorów zawiera pastę polerską, zestaw papierów i materiałów ściernych ,gąbkę ,tarcze na rzep z trzpieniem do mocowania, urządzenie polerskie.

Korzyści jakie daje nam regeneracja reflektorów:- Duża szybkość regeneracji: 2 reflektory w 30 minut

- Znakomite rezultaty, reflektory jak nowe

- Poprawa bezpieczeństwa jazdy, poprawa transmisji strumienia świetlnego

- Wzrost wartości pojazdu

- Wysoka trwałość regenerowanego reflektora

Oprócz regeneracji przednich świateł do stanu fabrycznego regeneracji mogą być poddawane okna awionetek, szyby motocyklowe, szyby w łodziach, akwariach i wielu innych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.